Hakkımızda

Kastamonu'da Çekme Helva denilince ilk akla gelen firma olmanın gururuyla sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız önce müşteri memnuniyeti anlayışıyla başladı işlerine ve yıllar geçtikçe bunun ödülü olarak bizlere verdiğiniz değer ortaya çıktı. 
   Kastamonu'da unutulmaya yüz tutmuş tarihi değerleri, gerek Çekme Helva'ya verdiği değerle, gerekse diğer geleneksel ürünleriyle bir kez daha akıllara kazımış ve kalitesini bir kez daha Kastamonu halkına kanıtlamıştır. Firmamız ve sizler var oldukça Kastamonu'da Çekme Helva ismi kalitesi ve diğer özellikleri bozulmadan kalacak, sizler için ürettiğimiz ürünlerimiz var olacaktır.
   Ziyaret etmiş olduğunuz www.cekmehelva.net Bintelli markası ile bir Duranlar Gıda girişimidir
Bintelli çekme helva kalite standartlarında hammadde temininden malın tüketiciye ulaşmasına dek her aşamada kaliteyi sağlamayı, kaliteyi işletmenin bütününe yaymayı amaçlar. Ana hedefi müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. 
   Bintelli çekme helva ürünleri son derece modern ve hijyenik tesislerde üretilmektedir. 
   Gerek üretim aşaması gerekse kontrol aşaması ile sektörün bir adım önünde bulunmaktadır. Üretim ve kontrol aşaması gerekli eğitimi görmüş personel ve mühendislerle sürdürülmektedir. Son sistem makinalarla donatılmış olan üretim bölümü ve en son teknolojiye sahip paketleme bölümü ile, ürünlerimiz kontrol edilerek damak tadına hizmet vermektedir 
   Bu şekilde pazardaki konumumuz daima en ön sıralarda yer almaktadır..